Álláslehetőség | Net Developer

Kezdőlap | Beruházás | Álláslehetőség | Net Developer

by | Csütörtök, 11 március 2021 | Beruházás

PixelFaerie az üzleti prezentációkhoz készült infografikák vezető globális szolgáltatója. Az 5 legjobb iparági vezetőként a legkorszerűbb technológiákat használjuk, hogy versenytársaink előtt maradjunk. Ezért sokat fektetünk innovatív folyamatainkba és felbecsülhetetlen értékű munkatársainkba.

A Madeira-szigeten (Portugália) működő házon belüli fejlesztő csapatunk bővítése érdekében magasan motivált és képzett munkatársat keresünk.

 .Net Developer

 Feladatok és szerepek

  • Dolgozzon házon belüli fejlesztőcsapatunk részeként Belgrádban (Szerbia), Fokvárosban (Dél-Afrika), Vallettában (Málta) és Corkban (Írország) együttműködve.
  • Olyan megoldások és szolgáltatások fejlesztése, amelyek automatizálják az MS Office dokumentumok létrehozását
  • Új alkatrészek fejlesztése a legújabb technológiai szabványok segítségével
  • Hajtsa végre az automatizált teszteket, hogy továbbra is minőségi vezető maradjon a piacon

követelmények

  • Objektumorientált fogalmak megértése
  • A .Net Framework (C#/Asp.Net MVC) alapos ismerete
  • Némi háttér MS SQL Server és relációs adatbázisok terén

Hasznos készségek

  • A szoftvertervezési minták megértése
  • Érdeklődés a folyamatfejlesztés iránt
  • A teljes SDLC megértése Agilis módszertanok segítségével

Személyes készségek/tulajdonságok

  • Folyékonyan beszél angolul
  • Őszinte érdeklődés és kezdeményezőkészség saját szakmai fejlődése iránt, azaz lépést tartani a legjobb gyakorlatokkal, új eszközökkel és technológiákkal
  • Strukturált és logikus gondolkodás
  • Felvállalja a munkát, célokat/terveket tűz ki, kezdeményez
  • Képes a nyomás alatti munkavégzésre és a szűk határidőn belüli teljesítésre
  • A problémamegoldás logikus és módszeres megközelítése

Előnyök

  • Kiváló lehetőségek karrierfejlesztésre, rendszeres felülvizsgálatokra és karriertervezésre
  • Nemzetközi csapattal való munka
  • Vonzó fizetési és juttatási csomag

További információkért kérjük, látogasson el weboldalunkra www.pixelfaerie.com. Érdeklődésének kifejezéséhez kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét fizetési elvárásokkal és az első lehetséges kezdési dátummal.

Köszönöm!

patrick walker

walker.patrick@pixelfaerie.com

PixelFaerie, 33 Bree Street, Cape Town 8001, Dél-Afrika

Más Cikkek

Hírlevelünk

Csatlakozzon levelezőlistánkhoz, és szerezze meg a legfrissebb információkat a Madeirán (Portugália), az expat szolgáltatásokról és a hajóregisztrációról.

Segítségre van szüksége?

Ha bármilyen kérdése van velünk és szolgáltatásainkkal kapcsolatban, forduljon hozzánk bizalommal.

Kapcsolatba lép velünk

Más Cikkek

Beszélni akar velünk?